O nas

Na początku 2008 roku rozpoczęliśmy działalność na rynku auditingu energetycznego. Dzięki rzetelności i sumienności z jaką podchodzimy do zleconych nam zadań zaskarbiliśmy sobie zaufanie naszych klientów, a dzięki stałej współpracy możemy dalej się rozwijać. Wynikiem tego jest rozszerzenie naszej działalności o badania termowizyjne oraz wykonywanie projektów instalacji sanitarnych.Każdy temat traktujemy indywidualnie i wnikliwie, jesteśmy otwarci na sugestie inwestora niezależnie od wielkości inwestycji.

Nasze cele

profesjonalizm i rozwój

Dążymy do tego, aby świadczone przez nas usługi spełniały najwyższe standardy. Wierzymy, że ciągłe doskonalenie zawodowe poprzez udział w szkoleniach, seminariach, kursach i konferencjach oraz pogłębianie wiedzy fachowej i znajomość najnowszych rozwiązań na rynku związanym z termomodernizacją i ciepłownictwem gwarantują, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie.

warsztat pracy, optymalizacja, nowe technologie

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie warsztatu pracy poprzez wdrażanie nowych, bardziej efektywnych rozwiązań i wykorzystanie nowych technologii. Dążymy do tego, aby w możliwie najkrótszym czasie wykonać powierzone nam zadania jednocześnie nie rezygnując z jakości wykonania.

współpraca

Zależy nam na współpracy z biurami projektowymi. Zadania powierzone nam przez firmy, z którymi współpracujemy zawsze są traktowane jako priorytetowe. Jesteśmy gotowi nawiązać współpracę w zakresie wykonywania projektowanej charakterystyki energetycznej oraz audytów energetycznych i remontowych w celu termomodernizacji budynków.
Gwarantujemy wykonanie zleconych zadań rzetelnie i w ustalonym terminie.

praca – życie osobiste

Pomimo tego, że jesteśmy pasjonatami i lubimy naszą pracę, nie chcemy aby była ona całym naszym życiem. Chcemy efektywnie wykorzystywać czas przeznaczony na pracę – wtedy dajemy z siebie wszystko i pochłaniają nas zadania do wykonania. Ale po pracy – to czas dla naszych rodzin, hobby itp.
Zachowanie właściwych proporcji pomiędzy pracą a życiem rodzinnym jest dla nas ważne.